Naprawa klimatyzacji

Rozumiemy, jak istotna dla komfortu jest urządzenie chłodzące powietrze, dlatego naprawa klimatyzatorów to usługa, którą realizujemy najszybciej jak tylko to możliwe. Mieszkańcy województwa opolskiego mogą polegać na wiedzy i doświadczeniu naszych fachowców. Naprawa klimatyzacji domowej realizowana jest w największych miastach opolszczyzny - między innymi w Opolu, Kędzierzynie-Koźlu, Nysie, Prudniku i Krapkowicach. Co ważne znacząca ilość usterek, do których jesteśmy wezwani usuwana jest podczas pierwszego przejazdu. Klient może więc liczyć na szybkie przywrócenie sprawności jednostki. W ramach naprawy klimatyzacji dokonujemy wymiany części zamiennych oraz uzupełniamy czynnik chłodniczy.

naprawa klimatyzacji

NAPRAWA KLIMATYZACJI DOMOWEJ - OPOLE I OKOLICE

Z naszego doświadczenia wynika, że znaczna część awarii spowodowana jest nieodpowiednią konserwacją urządzenia. Naprawa klimatyzacji to konieczność, której można uniknąć. Wystarczy stosować się do zaleceń producenta w kwestii regularnych przeglądów urządzenia.

Mieszkańcy opolskich miast mogą jednak liczyć na nasze wsparcie. Dbamy o to, aby doświadczenie było wspierane aktualną wiedzą, dlatego regularnie bierzemy udział w szkoleniach czołowych marek, takich jak Daikin, Mitsubishi, Fujitsu, Gree i Samsung. Wiedza ta pozwala na skuteczną diagnozę problemu i szybką naprawę klimatyzacji domowej. Jesteśmy też w stałym kontakcie z producentami i dostawcami części zamiennych, co pozwala szybko usunąć usterkę. Nawet wtedy, gdy naprawa klimatyzatorów wymaga wymiany elementów jednostki.

naprawa klimatyzacji

NIE CZEKAJ NA SEZON

Naprawa klimy to temat, który jest przez wielu użytkowników odwlekany w czasie. Klienci przypominają sobie o usterkach wtedy, gdy w województwie opolskim zaczynają rosnąć. Pomimo zwiększonej dostępności w okresie letnim nasi pracownicy nie są w stanie odpowiedzieć na wszystkie wezwania, dlatego diagnozę systemu chłodniczego warto zlecić zanim zaczną się upały. W ten sposób istnieje większa szansa na naprawę klimy w ciągu kilku godzin od zgłoszenia.


naprawa klimatyzacji

KOSZTY

Oszacowanie kosztów naprawy klimatyzacji wymaga znajomości wielu szczegółów. Wyceny dokonujemy po dokonaniu diagnozy usterki. Ile kosztuje naprawa klimatyzacji? Koszty zależą od tego, która część jest uszkodzona, od rodzaju oraz producenta jednostki.

Zwykle jednak usługa jest znacznie tańsza niż wymiana jednostki, dlatego w większości przypadków klienci decydują się na naprawę klimatyzacji. Cena usługi jest podawana przed przystąpieniem do prac, tak aby przygotować klienta na ewentualne koszty.

Naprawy klimatyzacji domowej są przez nas realizowane w największych miastach opolszczyzny. Wśród naszych klientów są mieszkańcy Opola, Kędzierzyna-Koźla, Nysy, Gogolina, Zdzieszowic i innych miejscowości.

naprawa klimatyzacji

NAPRAWA KLIMATYZACJI SAMODZIELNIE

Mieszkańcy województwa opolskiego często borykają się z problemami związanymi z działaniem klimatyzacji. Opole, Kędzierzyn-Koźle, Zdzieszowice, Krapkowice, Gogolin to miasta, w których jakość powietrza sprzyja usterkom. Pozostaje zatem pytanie, jak naprawić klimatyzację domową.

W wielu przypadkach właściciele nieruchomości wykonują podstawowe oględziny samodzielnie. Czasem pozwala to zlokalizować problem i wstępnie oszacować koszty jego naprawy. Należy jednak pamiętać, że naprawianie klimatyzacji w mieszkaniu na własną rękę może trwale ją uszkodzić oraz doprowadzić do utraty gwarancji producenta. Z tego powodu zaleca się wezwanie autoryzowanego serwisu, który posiada odpowiednie doświadczenia i narzędzia do naprawy klimatyzatorów i systemów chłodzenia.

FRUPEK

Usługa naprawy klimatyzacji domowej prowadzona jest w następujących miastach:

  • Opole
  • Kędzierzyn-Koźle
  • Nysa
  • Brzeg
  • Strzelce-Opolskie
  • Krapkowice
  • Gogolin
  • Zdzieszowice
  • pozostałe miejscowości na terenie województwa opolskiego

adres

FRUPEK

ul. Solownia 14

47-330 Zdzieszowice

NIP: 1990106398

Kontakt

Rafał Bonk

+48 726 730 572